Каталог товарів

Ліхтарик поворотний WORKLIGHT WL-08-XPE+COB

Категорії
Ця стаття була оновлена 05 Квітня 2023, Ср
Зміст
 1. Основні характеристики
 2. Живлення та зарядка
 3. Додаткові функції та особливості
 4. Для кого підійде ліхтар WL-08
 5. Купити ліхтарик WORKLIGHT WL-08-XPE+COB

Ліхтарик поворотний WORKLIGHT WL-08-XPE+COB - це універсальний туристичний ліхтарик з кількома корисними функціями. Розглянемо його основні характеристики, живлення та зарядку, додаткові функції та інші особливості.

Основні характеристики

 • Тип пристрою - туристичний
 • Тип живлення - акумуляторний
 • Зарядний пристрій - USB
 • Тип діода - XPE
 • Матеріал - пластик
 • Кількість діодів - 2 (XPE+COB)
 • Кількість режимів роботи - 7 (XPE - 100%, COB жовтий - 100%, COB жовтий - 50%, COB білий - 100%, COB білий - 50%, COB червоний - 100%, COB червоний - стробоскоп)

Живлення та зарядка

Ліхтарик кемпінговий працює на вбудованому Li-Ion акумуляторі та заряджається через USB-кабель типу Type-C. Це зручно, оскільки такий кабель можна використовувати для зарядки різних пристроїв. Також є функція Power Bank, яка дозволяє використовувати ліхтарик як зовнішній акумулятор для зарядки мобільних пристроїв.

Додаткові функції та особливості

Ліхтарик WORKLIGHT має кілька корисних функцій, які роблять його універсальним та зручним у використанні:

Індикація заряду батареї дозволяє оцінити рівень заряду акумулятора та зарядити ліхтарик вчасно. Обертання корпусу на 180 градусів дозволяє налаштувати освітлення в потрібному напрямку. Магніт, зажим та гак - різні способи кріплення ліхтарика на різних поверхнях або на одязі.

Для кого підійде ліхтар WL-08

Ліхтарик WORKLIGHT WL-08-XPE+COB підійде для любителів туризму та активного відпочинку на природі, для людей, які займаються ремонтом або будівництвом, а також для тих, хто шукає зручний та універсальний ліхтарик для повсякденного використання вдома. Завдяки своїм додатковим функціям, таким як магніт, зажим та гак, цей ліхтарик може використовуватися для освітлення в різних ситуаціях та на різних поверхнях. Крім того, функція Power Bank дозволяє використовувати його як зовнішній акумулятор для зарядки мобільних пристроїв, що робить його зручним для поїздок та довгих прогулянок на природі.

Купити ліхтарик WORKLIGHT WL-08-XPE+COB

Ліхтарик WORKLIGHT WL-08-XPE+COB можна придбати в нашому інтернет-магазині, який спеціалізується на ліхтариках різного типу.

( 77 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

Швидке замовлення
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email(не обов'язково)
Введіть коментар*
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
100% гарантія якості
100% гарантія якості